Sezon 2006/07

25. Szarotka Nowosielce – Orzeł  Pustyny 0-4

Wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu, bowiem Szarotka była równym partnerem dla Orła, przynajmniej dokąd nie grała w osłabieniu. W 57min. bowiem z boiska wyleciał – za wulgarne zachowanie wobec sędziego – D.Siwik (po dyskusyjnym wolnym, którego sędzia podyktował przeciw gospodarzom). Kontrowersyjnie było też w 18min. Po strzale Gaca z 25m piłkę pod brzuchem przepuścił Szmyd i zaraz ją chwycił, ale zdaje się, że kiedy ta była już w bramce. Sędzia liniowy nawet wskazywał na środek ale główny nakazał grać dalej. Zdekoncentrowani tym gospodarze szybko dali sobie strzelić gola: w 19min. po indywidualnej akcji Bycz minął dwóch obrońców obrońców uderzył z 15m w „długi” róg. Po przerwie najpierw sam na sam z Ziębą był Krauz ale go nie pokonał, a za moment Nycz uderzył nad poprzeczką. Jakby tego było mało, w 56min. Fil trafił z główki w poprzeczkę. W osłabieniu z minuty na minutę Szarotka zaczęła tracić siły, co bez zawahania wykorzystał nie pilnowany Krauz (powrócił do drużyny po długiej kontuzji), zaliczając w końcówce klasyczny hat-trick. Najbardziej efektowny był ostatni gol: zdobyty głową z 15m.

Bramki: 0-1 Nycz (19’), 0-2 Krauz (60’), 0-3 Krauz (87’), 0-4 Krauz (89’ głową).

Składy:
Szarotka:
Zięba – Fil, D.Siwik, Silarski, Wanielista – G.Niemczyk, (80’ Michalski), M.Kozieradzki, R.Siwik, Niemiec (84’ T.Tutak) – Gac (75’ Markowski), D.Tutak
Orzeł Kontap: Szmyd – Dubis, (89’ Szegda), Habrat, Łoch, L.Szelc (77’ Graba) – Krauz, Ostrowski, Nawrocki, Ginalski (66’ Zygarowicz) – Bycz, Kurczak (46’ Szuber)

Sędziowali: Henryk Śliwiński oraz Ryszard Pękala i Grzegorz Węgrzynowski (Krosno).

Żółta kartka: R.Siwik; Czerwona kartka: D.Siwik (57’ za dyskusję z sędzią)

Gracze meczu: Dariusz Tutak (Szarotka), Paweł Krauz, Daniel Nycz (Orzeł).

Widzów: 150.

24. Gabry Łukowe - Szarotka Nowosielce 2:1

W 15min. ogromna ulewa przeszła przez boisko przerywając spotkanie na 20 minut. Zalegający deszcz utrudniał prowadzenie gry, a piłka nabierała poślizgu. Szybciej do nowych warunków przystosowali się gospodarze. W 20min. po zrzutce z rogu Stach głową dał miejscowym prowadzenie. W 40min. Wróbel ładnym technicznym lobem pokonał Ziębę. Po przerwie spotkanie stało się bardziej zacięte, atakowali goście, a gospodarze groźnie kontrowali. Godna uwagi była postawa golkipera gości, dzięki któremu Szarotka uniknęła wyższej porażki. W 70min. D.Siwik zmniejszył rozmiary porażki. W 89min. piłka po sporym zamieszaniu odbiła się od poprzeczki bramki strzeżonej przez Kopczyka.

Gabry Łukowe – Szarotka Nowosielce 2:1 (2:0)
Bramki:
1-0 Stach (20’), 2-0 Wróbel (40’), 2-1 D.Siwik (70’)
Składy:
Gabry: Kopczyk – Nowak, Ropel, Stach, Kurek – Kulig, Wylota (85’ Mołocznik), Strzyż (46’ Poliniewicz), Mackiewicz – Wróbel, Zarzeczny.
Szarotka: Zięba – Fil, D.Siwik, Wanielista, Sitarski – Gołda, Ł.Bieleń, R.Siwik, Tutak – Kozieradzki, D.Bieleń.
Sędziowali: Krzysztof Luteńki, Dariusz Domaradzki, Lucjan Śmietana (Brzozów).
Żółte kartki: Kurek, Wanielista, czerwona: Ł.Bieleń (90’).
Gracze meczu: Marek Stach, Bogdan Wróbel (Gabry), Bartłomiej Zięba (Szarotka)

23. Szarotka Nowosielce - Iwoniczanka Izdebki 1:3

Zasłużone 3 punkty dla gości, którzy dominowali na boisku.W 9, 10 i 14min. meczu groźnie na bramkę strzelał Szerszeń, a zaraz potem Robert Guzik nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem. Ataki piłkarzy z Izdebek przyniosły rezultat w 27min. Szuba mocnym strzałem próbował pokonać Kozieradzkiego, jednak ten instynktownie wybił, ale przy dobitce Guzika nie miał już szans. W odpowiedzi gospodarze przeprowadzili szybką akcję, przed polem karnym faulowany był Robert Siwik, a rzut wolny na bramkę zamienił Piotr Fil. Remis utrzymał się zaledwie 6min. Szerszeń wycofał piłkę do wychodzącego na pozycję Roberta Guzika, a ten strzelił nie do obrony. W II połowie grę kontrolowali goście. Szarotka obudziła się dopiero na 10min. przed końcem spotkania, ale Łukasz Bieleń i Damian Gac mimo doskonałych sytuacji nie potrafili zdobyć bramki.

Szarotka Nowosielce – Iwoniczanka Izdebki 1-3 (1-2)
0-1 A.Guzik (27’), 1-1 Fil (32’), 1-2 Guzik (38’), 1-3 Barnik (64’)

Składy:
Szarotka: Kozieradzki – Fil, Wanielista, Silarski, Niemczyk – Ł.Bieleń, Tutak, Korfanty (46’ Niemiec), Siwik – D.Bieleń (70’ Michalski), Markowski (46’ Gac)
Iwoniczanka: Krysztyński – B.Szerszeń, Z.Gładysz (65’ Szuba),  D.Gładysz – M.Szerszeń, Biega, Potoczny, R.Guzik – Barnik, A.Guzik.

Sędziowali: Stanisław Zastawny oraz Bronisław Sidor, Maciej Węgrzynowski (Sanok).
Żółte kartki: Silarski, Siwik – R.Guzik
Gracze meczu: Marek Silarski (Szarotka), Andrzej Guzik (Iwoniczanka)
Widzów: 100

22. LKS Pisarowce - Szarotka Nowosielce 1:1

Dobre spotkanie, obfitujące w ładne, techniczne zagrania, a zarazem zacięty i wyrównany mecz. W I połowie lekką przewagę mieli gospodarze. W 20min. Krupski podał wzdłuż bramki gości, Kozieradzki przepuścił piłkę pod nogami, a z prezentu skorzystał Marcin Wanielista. Po chwili mogło być 2-0. Ładne uderzenie z 30m. oddał Domaradzki, ale trafił w spojenie. Pod koniec I części Marcin Wanielista mógł podwyższyć, jednak w dogodnej sytuacji strzelił minimalnie nad poprzeczką. W II połowie goście zagrali śmielej. Mimo, że miejscowi kontrolowali wynik, sygnał do ataku dał D.Siwik trafiając w poprzeczke. W 83min. kontratak zainicjował ł.Bieleń, wrzucił piłkę do R.Siwika, a ten głową doprowadził do remisu.

LKS Pisarowce – Szarotka Nowosielce 1:1 (1:0):
1-0 Marcin Wanielista (20’), 1-1 R.Siwik (83’)

Gracze meczu: Andrzej Wroniak (Pisarowce), Łukasz Bieleń (Szarotka).
Składy:
Pisarowce: K.Dąbrowski – Wojdyła, Ambicki, Wroniak, M.Dąbrowski – Domaradzki, Stróżowski, Nogaj (77’ Wojciechowski), Reguła – Krupski, Marcin Wanielista (87’ Mirosław Wanielista).
Szarotka: K.Kozieradzki – D.Siwik, Fil, Silarski, P.Wanielista – Ł.Bieleń, D.Tutak, Niemczyk (65’ T.Tutak), D.Bieleń – Gac (57’ Korfanty), R.Siwik
Sędziowali: Piotr Farion, Maciej Muroń, Wacław Lidwin (Krosno)
Żółte kartki: P. Wanielista, Ł.Bieleń, D.Siwik (Szarotka), Marcin Wanielista, Reguła (Pisarowce) Widzów 250.

21. Szarotka Nowosielce - Orzeł Bażanówka 2:3

W I połowie lepiej wypadli goście: zaliczyli 3 trafienia przy biernej postawie defensywy Szarotki. Potem było już lepiej w wykonaniu gospodarzy, a Bieleń mógł sprawić, że choć punkt pozostałby w Nowosielcach. Już w 1min. Pielech skierował między słupki piłkę po dośrodkowaniu Sabata. Podwyższył Sabat, kiedy dośrodkował mu Paweł Kalityński. Kontakt bramkowy wypracował D.Bieleń: minął obrońców i popisał się celnym strzałem z 20m. Jeszcze przed przerwą do listy strzelców dopisał się Kowalczyk: obrońcy stanęli sądząc, że wybije piłkę na aut, bowiem na murawie leżał zawodnik Orła. Ten zawodnik miał już okazję wcześniej, jednakże z 10m posłał futbolówkę nad poprzeczką. W 70min. po kontrze gola kontaktowego, będąc sam na sam z bramkarzem, zaliczył zmiennik Gac. W 80min. D.Bieleń, mając przed sobą tylko golkipera, z 14m nie trafił do bramki.

Strzelcy: 0-1 Pielech (1’ głową), 0-2 Sabat (14’ Głową), 1-2 D.Bieleń (36’), Kowalczyk (45), 2-3 Gac (70’)
.

Składy:
Szarotka: K.Kozieradzki – D.Siwik, Silarski, Wanielista, Niemiec (8’ Korfanty) – Fil, D.Tutak, Ł.Bieleń, D.Bieleń – Markowski (60’ Gac), R.Siwik

Orzeł: Piotr Kalityński – T.Kalityński, Paweł Kalityński, Adamowicz, Bury – Kowalewicz, Ziemiański, Pielech, Kowalczyk – Malik (60’ Tchórz), Sabat (90’ Hydzik)

Sędziowali: Rafał Krężałek oraz Adam Józefczyk i Bartosz Belczyk (Krosno)Żółta kartka: Sabat.
Widzów: 200

Gracze meczu: Dariusz Tutak (Szarotka), Sylwester Kowalczyk (Orzeł).

20. Start Rymanów - Szarotka Nowosielce 6:0

Start obiecywał walkę o awans w rundzie rewanżowej i konsekwentnie wywiązuje się z tej obietnicy. W 8 minucie festiwal strzelecki rozpoczął Szepieniec, który strzałem w długi róg zakończył akcję prawym skrzydłem. W 27 min podwyższył, w zamieszaniu podbramkowym, J. Maślany. Dwa kolejne gole, oba autorstwa Zięby, to wynik karnych dyktowanych za faule na J. Maślanym i Klimkiewiczu. Jeszcze przed końcem połowy ten ostatni piłkarz skończył akcję Krukara, który sam z piłką przeszedł pół boiska. Od 35 min goście grali w osłabieniu, bo M. Kozieradzki najpierw zobaczył żółty kartonik, a potem nie przebierając w słowach skrytykował sędziego - i kartonik zmienił kolor na czerwony. Po przerwie gospodarze nieco odpuścili, grali już z nonszalancją, chociaż zamknęli Szarotkę na ich połowie. Szóstego gola w przed ostatniej minucie Piotr Subik z niewielkiej odległości. W 65 min doszło do kuriozalnej sytuacji: na boisku pokłócili się 3 zawodnicy Startu - Kielar, Zięba i Subik, i wszyscy zobaczyli za to upomnienia. Mimo tego co można wnioskować z wyniku, wiele sytuacji wybronił bramkarz gości - Karol Kozieradzki.

Gracz meczu: ksiądz Zbigniew Szepieniec (Start), Karol Kozieradzki (Szarotka)

Składy:
Start: Kielar - Krukar, K.Niemczyk, Piotr Subik, Smoleń - G.Kamiński, Zięba (66 Kaczor), J.Maślany, Kijowski (72 M.Maślany) - Szepieniec, Klimkiewicz.

Szarotka:
K.Kozieradzki - Silarski, Fil, I.Kozieradzki, Wanielista -  Ł.Bieleń, M.Niemczyk (70 T.Tutak), R.Siwik, Niemiec (60 Michalski) - M.Kozieradzki, D.Bieleń.

Widzów:
100

19. Szarotka Nowosielce - LKS Długie 0:0

Pojedynek drużyn z sąsiedztwa był zacięty i ostry, choć jak mówili starsi piłkarze: „to już nie to samo co kiedyś”. W I połowie przewagę mieli goście, którzy trzykrotnie zagrozili bramce K.Kozieradzkiego. W 2min bramkarz wybił na róg strzał Giebułtowskiego, w 10min Marcin Pietrzkiewicz główkował, a piłka skozłowała i przeskoczyła nad poprzeczką, natomiast w 45min Folta – po podaniu Giebułtowskiego – przestrzelił z 5m. W międzyczasie w 12min M.Kozieradzki głową przedłużył podanie D.Tutaka, jednak Malik przerzucił piłkę nad bramką. W 36min bliski szczęścia był Ł.Bieleń, lecz po jego uderzeniu z półwoleja bramkarz skierował piłkę na poprzeczkę. W II połowie zaznaczyła się przewaga Szarotki, lecz ataki kończyły się niepowodzeniem. Z drugiej strony groźne były wrzutki Małka z wolnych, ale z nich też nic nie wynikało. W 50min M.Kozieradzki wpadł w „16”, „ośmieszył” 4 przeciwników, jednak nie zdołał oddać groźnego strzału. Do końca gospodarze próbowali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść jednak nie udało się im i mecz zakończył się podziałem punktów.

Składy:
Szarotka: K.Kozieradzki – D.Siwik, I.Kozieradzki, Wanielista, Silarski – M.Niemczyk, Ł.Bieleń, D.Tutak (87’ T.Tutak), M.Kozieradzki – R.Siwik, D.Bieleń (71’ Fil)
Alces: Malik – Małek, Jedynak, Marcin Pietrzkiewicz, Zając – Kuzian, Koczera, Warchoł, Folta (55’ Gładysiewicz) – Maciej Pietrzkiewicz, Giebułtowski (85’ Ziemlański).

Sędziowali:
Edward Szczurek oraz Bogusław Cysarz i Paweł Pitak (Krosno).
Żółte kartki:
D.Bieleń, M.Kozieradzki – Zając
Widzów: 300
Gracze meczu: Piotr Wanielista, Maciej Kozieradzki (Szarotka), Dariusz Małek (Alces)

18. Partyzant Targowiska - Szarotka Nowosielce 2:0

Ostatni w tabeli Partyzant pokonał przed własną publicznością walczącą cały czas o awans do V ligi Szarotkę. Goście osłabieni brakiem paru zawodników sporadycznie atakowali bramkę gospodarzy a wręcz ograniczali się tylko do obrony. Już w 2min. meczu Partyzant prowadził 1:0 po błędzie obrony, gospodarze wymienili kilka podań wykładając piłkę napastnikowi który strzelił obok bezradnego bramkarza. Po utracie bramki Szarotka ograniczyła się tylko do gry w defensywie a gracze Partyzanta nadal atakowali. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, a po przerwie Partyzant znów ruszył do ataku. W 65min. mogło być 1:1 kiedy to sędzia podyktował rzut karny za zagranie ręką zawodnika gospodarzy w polu karnym, lecz Łukasz Bieleń uderzył wysoko ponad poprzeczką. Gospodarze poczuli szansę na okazalsze zwycięstwo i z jeszcze większym animuszem ruszyli do ataków, co zaowocowało drugą bramką w 75min. kiedy to pięknym strzałem z woleja w długi róg bramki popisał się zawodnik Partyzanta. Wynik do końca nie uległ już zmianie i Partyzant wobec nieporadności graczy Szarotki zainkasował 3 punkty.

Skład Szarotki: K.Kozieradzki - D.Siwik, Silarski(70. Michalski), Wanielista, Ł.Bieleń - Tutak, Niemczyk, M.Kozieradzki(45. I.Kozieradzki), Niemiec (45, Fil) - R.Siwik, D.Bieleń

Kartki dla Szarotki: Dariusz Tutak, Robert Siwik (obaj żółte)

17. Cosmos Nowotaniec 1-1 Szarotka Nowosielce

Do Szarotki po krótkiej nieobecności wrócił Szymon Gołda. Cosmos miał w I połowie przynajmniej 3 „setki”. W 28min. B.Adamski strzelił z 7m. prosto w bramkarza, a za moment dwukrotnie nie trafił Szatkowski. W 48min. w zamieszaniu na „16” piłka trafiła w rękę D.Siwika, a „11” na bramkę zamienił B.Adamski. Odtąd Szarotka ruszyła do ataku co przyniosło spodziewany efekt w 60min. kiedy to z rzutu rożnego dośrodkowywał R.Siwik, a piłkę do siatki wpakował M.Kozieradzki. W 71min. meczu Szarotka mogła prowadzić ale ładny strzał Fila z woleja efektownie obronił Kozimor. Mimo że Szarotka i Cosmos miały okazje by wygrać ten mecz to zakończył się on sprawiedliwym podziałem punktów.

Strzelcy:
1-0 B.Adamski (48’ z karnego), 1-1 M.Kozieradzki (60’).
Składy: Cosmos: Kozimor – Spaliński, Sieradzki, G.Adamski, G.Piotrowski (60’ A.Bednarczyk) – K.Piotrowski, Szatkowski (26’ Stapiński), Pelc (70’ Patrylak), Laskowski – B.Adamski, Kociuba
Szarotka:
K.Kozieradzki – D.Siwik, Gołda, Silarski, Wanielista – M.Niemczyk, G.Niemczyk (14’ Niemiec, 55’ Fil), M.Kozieradzki, Ł.Bieleń – D.Bieleń, R.Siwik

Sędziowali:
Piotr Kubit oraz Rafał Krężałek i Jacek Sirko (Krosno).
Źółta kartka:
Kociuba
Widzów:
250, w tym 50 z Nowosielec

16. Szarotka Nowosielce 2-0 Płomień Zmiennica

Wreszcie zwycięstwo Szarotki, której nie wiodło się od początku rundy. Zespół gra teraz bez Szymona Gołdy, dotychczasowego grającego trenera, który po meczu z Orionem Pielnia (2-3) zrezygnował nie tylko z prowadzenia treningów, ale również z udzielania się w drużynie. I połowa spotkania z Płomieniem, który do Nowosielec przyjechał bez rezerw, była wyrównana. W 20min. M.Kozieradzki ominął samotnie 4 obrońców, ale bramkarz wybił piłkę na róg. Z kolei w 30min. Smoleń walnął mocno z narożnika „16” z wolnego, lecz zimną krew zachował K.Kozieradzki który z meczu na mecz broni coraz pewniej. W 35min. D.Bieleń uderzył niezbyt czysto z 5m i bramkarz udanie interweniował. Po przerwie przewaga gospodarzy rosła z minuty na minutę. W 48 min. do przodu wyrwał się Ł.Bieleń, minął obrońców, ale będąc sam na sam z bramkarzem dał się mu pokonać. Pierwszy gol, w 69min., był zasługą D.Tutaka, który wykorzystał błąd obrony i wpakował piłkę do siatki z 10m obok zaskoczonego bramkarza gości. Podwyższył kwadrans przed końcem Ł.Bieleń, poprawiając strzał Silarskiego z 16m (wpakował piłkę pod poprzeczkę). Szarotka okazała się lepsza w ostatecznym rozrachunku i wygrała zasłużenie, zdobywając bardzo potrzebne punkty.

Gracze meczu: Dariusz Tutak, Ł.Bieleń (Szarotka), Krzysztof Fiedeń (Płomień)

Szarotka Nowosielce – Płomień Zmiennica 2:0 (0:0): 1-0 D.Tutak (69’), 2-0 Ł.Bieleń (75’)

Składy:
Szarotka: K.Kozieradzki – D.Siwik, Ł.Bieleń, Silarski, Wanielista, - M.Kozieradzki, M.Niemczyk (90’ Michalski), D.Tutak, G.Niemczyk (84’ Niemiec) – D.Bieleń (84’ Fil), R.Siwik.

Płomień: Fiedeń – R.Ostrowski, Jurkiewicz, Smoleń, D.Ostrowski – Pelczar, M.Prajsnar, Michalski, Mazur – Kielar, R.Prajsnar

Sędziowali: Ryszard Pękala oraz Adam Józefczyk i Bartosz Belczyk (Krosno).
Żółte kartki: Wanielista, D.Tutak, M.Kozieradzki – R.Prajsnar, M.Prajsnar.
Widzów 150.

15. JKS Jasionów - Szarotka Nowosielce 4:3

Kibice, którzy wybrali się na ten mecz, na pewno nie żałowali, bo bramki sypały się jedna za drugą, a sytuacja na murawie zmieniała się jak w kalejdoskopie. Mecz był wyrównany, ale gra toczyła się głównie w środku boiska. Ostatecznie lepsi okazali się gospodarze. Wprawdzie Szarotka nawiązała kontakt bramkowy, lecz dopiero w doliczonym czasie gry.
Rozpoczął Mrozek w 15min. kiedy z autu wybijał Ziemiański, a ten uderzył głową w długi róg. Po 10 minutach wyrównał Ł.Bieleń – z karnego, po tym jak sfaulował go Bogaczewicz. Teraz szczęście się odmieniło i w 38min. goście już prowadzili, gdy M.Kozieradzki wykorzystał nieporozumienie bramkarza z obrońcami i pięknym lobem pokonał G.Kielara. W ostaniej minucie I połowy padło wyrównanie: dośrodkowywał z prawej strony Smoleń, przedłużył Ziemiański, a sam na sam z K.Kozieradzkim wyszedł Hędrzak. Po przerwie znów uderzyli gospodarze, a K.Kozieradzki kilkakrotnie ratował skórę Szarotce. W 55min. już mu się nie udało. P.Kielar wykorzystał nieporozumienie w linii defensywnej i uderzył w długi róg. Czwartego gola zaaplikował przeciwnikom Drwięga, któremu podał Ziemiański. 2 minuty po regulaminowym czasie gry po kontrze i rzucie rożnym D.Tutak strzałem głową zaliczył bramkę kontaktową.

JKS Jasionów – Szarotka Nowosielce 4-3 (2-2): 1-0 Mrozek (15’ głową), 1-1 Ł.Bieleń (25’ z karnego), 1-2 M.Kozieradzki (38’), 2-2 Hędrzak (45’), 3-2 P.Kielar (55’), 4-2 Drwięga (75’), 4:3 Ł.Bieleń (90+2’ głową)

Składy:
Jasionów: G.Kielar – Bogaczewicz, Samborski, Mrozek (85’ Madej), Kułak – P.Kielar (55’ Drwięga), Smoleń, Zgłobicki, Filak – Hędrzak (60’ Chmiel), Ziemiański

Szarotka: K.Kozieradzki – Fil, G.Niemczyk, T.Tutak (86’ Wanielista), D.Siwik – M.Niemczyk, Ł.Bieleń, D.Tutak, Niemiec (46’ D.Bieleń) – M.Kozieradzki, R.Siwik

Sędziowali: Jan Aszklar oraz Mirosław Guzik i Radosław Kuszaj (Krosno).
Żółte kartki: Samborski – D.Siwik, M.Niemczyk. Widzów 300
Gracze meczu: Piotr Ziemiański, Dawid Filak (Jasionów), K.Kozieradzki (Szarotka)

14. Szarotka Nowosielce 2-3 Orion Pielnia

Poziom meczu nie był wysoki, zawiedli przede wszystkim gospodarze. Przez cały mecz musieli odrabiać straty i ostatecznie to przyjezdni cieszyli się z kompletu punktów. Wynik otworzył w 16 min. Orybkiewicz, gdy znalazł się sam na sam z bramkarzem gospodarzy K.Kozieradzkim (po nieporozumieniu obrońców) i strzałem z 12m umieścił piłkę w bramce. Wyrównał w 37 min. G.Niemczyk przepięknym strzałem lewą nogą z woleja pod poprzeczkę. W 55 min. Miachalak uderzył płasko po ziemi z 16m i zaskoczony bramkarz gospodarzy wyciągał po raz drugi piłkę z siatki. Najgoręcej było w II połowie. Dwukrotnie gości chroniła przed utratą bramki poprzeczka, najpierw w 50 min. po strzale D.Bielenia z 8m (podanie Gołdy, a potem w 80 min. gdy Ł.Bieleń główkował. W 76 min. D.Siwik wyrównał ładnym uderzeniem z 16m zewnętrzną częścią stopy, wykorzystując podanie od Ł.Bielenia, a wynik ustalił P.Sokołowski 8 min. przed końcem (uprzedził spóźnionego K.Kozieradzkiego)

Gracz meczu: Józef Steliga (Orion)

Strzelcy: 0:1 Orybkiewicz (16’), 1-1 G.Niemczyk (37’), 1-2 Michalak (55’), 2-2 D.Siwik (76’), 2-3 P.Sokołowski (82’)

Składy:
Szarotka: K.Kozieradzki – D.Siwik, Silarski, Gołda, D.Tutak – M.Niemczyk(58’ Fil), Ł.Bieleń, G.Niemczyk, Markowski – M.Kozieradzki(58’ R.Siwik), D.Bieleń.

Orion: Steliga – Sajdak, Wilk, T.Wijas, D.Wijas – A.Sokołowski, Michalak, Ołowiańczyk, Skoczypiec – Tomków(66’ Beniak), Orybkiewicz(57 Gagatko, 88 Ł.Sokołowski).

Sędziowali: Robert Gurgacz oraz Sebastian Błażejowski i Wojciech Geldner (Sanok)
Żółte kartki: M.Niemczyk, D.Tutak, Silarski – A.Sokołowski, D.Wijas, P.Sokołowski.